Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Otwocku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawca (ESP)
  • Dziennik Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
  • Dziennik Ustaw Monitor Polski
  • Dziennik Ustaw Województwa Mazowieckiego
  • Związek Powiatów Polskich
  • Kontakt

Przejdź do: www.powiat-otwocki.pl

Treść strony

Informujemy, iż w związku z rozpoczęciem roku szkolnego przewoźnicy działający na terenie naszego powiatu od 1.09.2020 r. wznawiają bądź zwiększają liczbę kursów na realizowanych przez siebie liniach komunikacyjnych. Poniżej aktualne rozkłady jazdy. Zachęcamy do śledzenia stron internetowych przewoźników, którzy na bieżąco informują o wprowadzanych zmianach w rozkładach jazdy.

INFORMACJA

W związku dynamiczną sytuacją w kraju związaną z wprowadzeniem stanu epidemii i związanych z tym ograniczeń (zamknięcie szkół, niektórych zakładów pracy itp.) otrzymujemy liczne informacje od przewoźników komercyjnych realizujących regularny przewóz osób na terenie powiatu o zmianach w rozkładach jazdy. Z powodu dużej częstotliwości zmian, aktualne informacje na temat rozkładów jazdy dostępne są bezpośrednio u przewoźników. Informacje dotyczące zmian rozkładów jazdy na stronach Powiatu Otwockiego są aktualizowane raz w tygodniu.

Poniżej zmienione rozkłady jazdy:

Informacja

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Otwocku informuje, iż zgodnie z ustawą z dnia 12.12.2019 r. o zmianie ustawy o publicznym transporcie zbiorowym podmioty prowadzące działalność w zakresie regularnego przewozu osób w krajowym transporcie drogowym, mogą ją nadal wykonywać na podstawie posiadanych uprawnień, jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2020 r.  Zezwolenia na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym, których termin ważności upływa w dniu 31 grudnia 2019 r., wydane na podstawie przepisów dotychczasowych, zachowują ważność do dnia 31 grudnia 2020.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 14273
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-09-22 09:26