Wyszukiwanie

Nawigacja

STRONA GŁÓWNA  /  

Treść storny

Powiat: Otwocki
Województwo: Mazowieckie
Adres: Górna 13, 05-400 Otwock
Kontakt:

Kancelaria Górna 13 tel.: (22) 778-1-300
                                             (22) 778-1-339
                                             (22) 778-1-326

Kancelaria Komunardów 10 tel.: (22) 788-15-34
                                                          (22) 788-15-35
                                                          (22) 788-15-37
Sekretariat tel.: (22) 778-1-301
Sekretariat fax: (22) 778-1-302

e-mail: starostwo@powiat-otwocki.pl
e:mail: kancelaria@powiat-otwocki.pl

Starosta:  Mirosław Pszonka
tel.: (22) 778-1-301
e-mail: starosta@powiat-otwocki.pl
Wicestarosta: Paweł Rupniewski
tel.: (22) 778-1-301
e-mail: wicestarosta@powiat-otwocki.pl
Członek Zarządu: Aneta Bartnicka
e-mail: bartnicka
@powiat-otwocki.pl
Członek Zarządu: Krzysztof Boczarski
e-mail: boczarski@powiat-otwocki.pl
Członek Zarządu: Roman Zdunik
e-mail: zdunik@powiat-otwocki.pl
Przewodniczący Rady: Dariusz Grajda
tel.: (22) 778-1-338
e-mail: przewodniczacy@powiat-otwocki.pl
Wiceprzewodniczący Rady:

Barbara Markowska
tel.: (22) 778-1-338

e-mail: wiceprzewodniczaca@powiat-otwocki.pl

Sekretarz: Zbigniew Rak
tel.: (22) 778-1-317
e-mail: sekretarz@powiat-otwocki.pl
Skarbnik: Wiesław Miłkowski
tel.: (22) 778-1-344
e-mail: skarbnik@powiat-otwocki.pl

 

Numery rachunków bankowych

Rachunek bieżący Organu :                               24 8023 0009 2001 0000 0967 0043

konto dochodów dla jednostki budżetowej:   94 8023 0009 2001 0000 0967 0044

Rachunek dochodów Skarbu Państwa:          67 8023 0009 2001 0000 0967 0045

Rachunek sum depozytowych:                         40 8023 0009 2001 0000 0967 0046

Informacja dla osób niedosłyszących, głuchoniemych

 

 


GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW


MAPA POWIATU OTWOCKIEGO

 

Mapki dojazdu

  • Górna 13
  • Komunardów 10

Budynek Starostwa

do góry

Dane kontaktowe

Powiat Otwocki
ul. Górna 13, 05 – 400 Otwock
tel: (22) 778 - 1 – (300, 326, 339)
fax: (22) 778 – 1 – 302
NIP: 532 20 08 671
REGON: 013268681
Bank Spółdzielczy w Karczewie
94 8023 0009 2001 0000 0967 0044